Kontakt

Prezes Zarządu
Iwona Szczęsna Dymel
Członek Zarządu
Krystian Szczęsny
Członek Zarządu
Bogusław Szczęsny
Sekretariat
Joanna Heliasz-Szmagaj
52 318 66 60
sekretariat@zbych-pol.pl
Asystent Zarządu
Paulina Banaszak
52 318 66 74
533 330 319
paulina.banaszak@zbych-pol.pl

Specjalista ds. kadr/Rekrutacja
Agnieszka Waszak
52 318 66 61
agnieszka.waszak@zbych-pol.pl
rekrutacja@zbych-pol.pl
Główna księgowa
Magdalena Cichocka
52 318 66 78
519 336 120
magdalena.cichocka@zbych-pol.pl
Fakturowanie: elementy prefabrykowane i beton towarowy
Karolina Suszek
52 318 66 83
karolina.suszek@zbych-pol.pl
Fakturowanie: usługi transportowe
Joanna Heliasz-Szmagaj
52 318 66 60
joanna.heliasz@zbych-pol.pl
Dyrektor handlowy
Marzena Nowaczyk-Bajerska
52 318 66 99
519 336 100
marzena.nowaczyk@zbych-pol.pl
Biuro obsługi klienta elementów prefabrykowanych
Karolina Gębala
52 318 66 64
bok@zbych-pol.pl
Kosztorysant ofert
Piotr Snopkowski
52 318 66 71
piotr.snopkowski@zbych-pol.pl
Biuro obsługi klienta betonu towarowego
Karolina Suszek
52 318 66 83
bokbeton@zbych-pol.pl
Biuro obsługi klienta betonu towarowego: transport, logistyka
Dariusz Nazaruk
663 779 184
dariusz.nazaruk@zbych-pol.pl
Fakturowanie: elementy prefabrykowane i beton towarowy
Karolina Suszek
52 318 66 83
karolina.suszek@zbych-pol.pl
Fakturowanie: usługi transportowe
Joanna Heliasz-Szmagaj
52 318 66 60
joanna.heliasz@zbych-pol.pl
Dyrektor Produkcji
Tomasz Wichłacz
52 318 66 70
603 595 291
tomasz.wichłacz@zbych-pol.pl
Biuro przygotowania produkcji
Agnieszka Kaźmierczak
52 318 66 69
mobet@zbych-pol.pl
Kierownik działu zakupów
Dariusz Nazaruk
663 779 184
dariusz.nazaruk@zbych-pol.pl
Kierownik działu transportu, spedycji i logistyki/Spedytor w transporcie międzynarodowym i krajowym
Tomasz Prądzyński
52 318 66 66
519 336 116
695 429 491
tomasz.pradzynski@zbych-pol.pl
Magazyn wyrobów gotowych/Transport własny
Tomasz Haberliński
52 318 66 82
695 429 399
tomasz.haberliński@zbych-pol.pl
Kierownik laboratorium i kontroli jakości
Katarzyna Chojnacka
52 318 66 87
519 336 123
katarzyna.chojnacka@zbych-pol.pl