O firmie

Początki naszego przedsiębiorstwa sięgają roku 1990, kiedy to rozpoczęto działalność gospodarczą pod nazwą ZBYCH-POL, trudniąc się początkowo transportem międzynarodowym i krajowym.

W  roku 2002 firma podjęła nowe wyzwanie kupując od Ministra Skarbu Państwa przedsiębiorstwo prefabrykacji  w upadłości. Łącząc ze sobą oba przedsięwzięcia założono, że taki zakres działalności zagwarantuje pomyślność w biznesie. Od tego czasu firma została także producentem elementów prefabrykowanych i mieszanek betonowych.

W związku z szybkim rozwojem przedsiębiorstwa z dniem 1 sierpnia 2008 roku nastąpiła zmiana formy prawnej. Przekształcenie to pozwoliło  na  lepszą obsługę naszych klientów oraz poszerzenie obecnego zakresu produkcji jak i usług.

Przedmiotem działalności spółki ZBYCH-POL & MOBET jest:

  • produkcja prefabrykatów betonowych
  • produkcja i sprzedaż betonu towarowego,
  • świadczenie usług transportowych międzynarodowych i krajowych
  • spedycja

Dewizą przedsiębiorstwa jest zadowolenie klienta, które chcemy osiągnąć stawiając na wysoką jakość produktów, doświadczenie i kwalifikacje. Dlatego w roku 2005 wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością wg. normy EN ISO 9001:2008

ZBYCH-POL & MOBET Sp. z o.o. tworzą ludzie, którzy doskonale znają i rozwijają potrzeby rynku.

Posiadamy liczne certyfikaty i wyróżnienia, między innymi Certyfikaty Zgodności na prefabrykaty wydane przez CEBET oraz Aprobaty Techniczne wydane przez CNTK . Posiadamy własne , wyposażone i rozbudowane zaplecze techniczne. Dzięki własnemu taborowi samochodowemu zapewniamy transport prefabrykatów bezpośrednio do klienta. W fazie projektowania , wykonawstwa jak i montażu prefabrykatów oferujemy fachową poradę techniczną i obsługę na najwyższym poziomie. Z prefabrykatów naszej produkcji powstały setki obiektów na terenie całego kraju.

Jesteśmy wciąż rozwijająca się firmą, nie obcy nam rozwój techniczny, dlatego tez na bieżąco inwestujemy, w coraz to nowszy sprzęt  i najnowsze technologie tak by nasze produkty były najwyższej jakości. Pragniemy spełniać potrzeby naszych klientów dostosowując się do ich potrzeb i wymagań.