Przygotowanie toru formującego: tor musi być pokryty środkiem antyadhezyjnym możliwie jak najcieńszą warstwą rozprowadzoną, równomiernie na całej długości i szerokości
Stropy sprężone – Postaw na wytrzymałą konstrukcję nośną!
Stropy sprężone (znane również jako stropy prefabrykowane wielootworowe sprężone) to rodzaj konstrukcji nośnej stosowanej w budownictwie. Charakteryzują się one długimi rozpiętościami, a zastosowane cięgna pozwalają na sprężenie płyty, która może przenosić większe obciążenia, niż standardowe płyty stropowe. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji stropów sprężonych. Nasza firma to zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy dbają o najwyższą jakość wykonania, innowacyjność oraz zadowolenie naszych klientów.
Jak wygląda proces wytwarzania stropów sprężonych w naszej firmie?
Doświadczenie i profesjonalizm, innowacyjność oraz dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb naszych klientów sprawiają, że nasza firma cieszy się pozytywnymi opiniami. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprosta Państwa oczekiwaniom i umożliwi realizację projektów związanych ze stropami sprężonymi na najwyższym poziomie.
Beton towarowy
Wysoka jakość produktu, przy minimalnym wpływie na środowisko
Wytwarzanie mieszanek, w całym procesie technologicznym, zostało zaprojektowane tak, aby wpływ na środowisko był jak najmniejszy. Przyczynia się do tego zastosowanie wysokiej jakości cementów i dodatków mineralnych, recykling wody i kruszyw, przy jednoczesnym spełnianiu wszystkich wymaganych parametrów betonu.
Spółka Zbych-Pol & Mobet posiada w swoim asortymencie betony towarowe wszystkich klas wytrzymałościowych wskazanych w normie PN-EN 206+A2:2021-08, od C8/10 do C55/67 i wymaganych klasach ekspozycji oraz konsystencjach od S1 do S5, zgodnie z wymaganiami zamawiającego, zapewnia łatwe wbudowanie mieszanki przy użyciu tradycyjnych metod zagęszczania. Zapewniane jest również wsparcie technologiczne w całym procesie betonowania, od doradztwa i wyborze odpowiedniego betonu poprzez transport, wbudowanie, zagęszczanie i pielęgnację oraz badanie betonu w laboratorium zakładowym (badania surowców, mieszanek betonowych i dojrzałego betonu) jak i na placu budowy.
Receptury mieszanek zostały zaprojektowane tak, aby zostały spełnione określone wymagania, wytrzymałość, klasy ekspozycji, czyli trwałość, konsystencja, gęstość, ochrona przed korozją stali w betonie, z uwzględnieniem czasu transportu i prac betonowych. Mieszanki betonowe mają szeroki zakres zastosowań w budownictwie (fundamenty ław, ścian, schody, stropy, wieńce, słupy).
Do produkcji betonów zwykłych stosowane są certyfikowane surowce:
Betony specjalne
Stabilizacje, podsypki cementowo-piaskowe, mieszanki stabilizowane cementem, chudy beton
Podstawowe parametry techniczne:
Do produkcji stabilizacji, chudych betonów i podsypek stosowane są certyfikowane surowce:
Stabilizacje i chudy beton produkowane na składnikach zgodnych z Polskimi Normami.
Są produktem, który po stwardnieniu stanowi fragment nośnej części nawierzchni drogowych, służący do przenoszenia obciążeń od ruchu na podłoże. Na etapie projektowania istotne jest ustalenie optymalnej wilgotności mieszanki, która zapewni osiągniecie maksymalnej gęstości szkieletu gruntu. Bardzo istotny jest również stopień zagęszczenia w trakcie wbudowywania. Główne zastosowania to podbudowy pod nawierzchnie parkingów, placów, nawierzchni drogowych (podbudowy pomocnicze i zasadnicze),
Podsypki piaskowo-cementowe
Podsypki piaskowo-cementowe stosowane są jako wyrównujące podłoże pod elementy małej architektury pod kostkę brukową, chodniki, krawężniki.