Dobra passa prefabrykacji – wywiad Redaktor Naczelnej Buildera z Panią Prezez Zarządu

Iwona Szczęsna-Dymel, Prezes Zarządu Zbych-Pol & Mobet od 2008 r. Kieruje przedsiębiorstwem, zachowując tradycje rodzinne, równocześnie nadając nowoczesny wymiar zarządzania. „Rodzina daje nam siłę. Wymagamy od siebie więcej, niż oczekuje rynek” – z córką założyciela firmy rozmawia Danuta Burzyńska, Redaktor Naczelna „Buildera”.

Czytaj dalej

Nietypowe prefabrykaty mostowe na Islandię

Zadaniem projektu było przekrycie mostem drogowym, koryta rzeki wraz z jej terasą zalewową, na przeciwległych brzegach rzeki w rozpiętości 43 m.

Czytaj dalej

Prefabrykowana, żelbetowa obudowa stacji SN/NN oraz teletechniczna.

Od 2022 roku na polski rynek trafiają nasze stacje kontenerowe, które przeznaczone są do współpracy z sieciami kablowymi lub kablowo-napowietrznymi energetycznymi i teletechnicznymi. Inwestorzy decydują się na użycie ich do zasilania obiektów i przestrzeni takich jak: osiedla mieszkaniowe, tereny rekreacyjne, place budowy, zakłady przemysłowe itp. W naszej ofercie są również prefabrykowane żelbetowe obudowy do stacji elektrycznych wykorzystywane jako stacje transformatorowe, magazyny energii OZE utrzymujące stabilność systemu energetycznego, które mają zastosowanie np. na farmach fotowoltaicznych.

Czytaj dalej