Zastosowanie belek mostowych MG-T

Belki mostowe MG-T są specjalistycznymi elementami konstrukcyjnymi, które stanowią ustrój nośny w budownictwie mostowym, charakteryzując się dużą rozpiętością oraz wytrzymałością. Ze względu na złożoność procesu produkcyjnego i posiadanie odpowiednich linii produkcyjnych, dopuszczonych przez IBDiM,  technologia ta jest nieosiągalna dla wielu firm z branży prefabrykacji. Firma Zbych-Pol & Mobet jest jedną z tych firm, która z powodzeniem realizuje tego rodzaju zlecenia.

Czytaj dalej

18 lat w administracji – wywiad z Pauliną Banaszak

Paulina Banaszak od 2006 roku pracuje w Dziale Administracji firmy Zbych-Pol & Mobet. Jest jedyną osobą tworzącą Dział Administracji w przedsiębiorstwie. Na co dzień jest również bliską współpracowniczką Prezes Iwony Szczęsnej-Dymel. Bardzo cenię sobie stabilizację i dobrze się tutaj czuję, dlatego jestem tutaj od tylu lat. Nawet mój mąż żartuje, że jestem stworzona do pracy w Zbych-Pol & Mobet. Trudno byłoby mi wyobrazić siebie w innej firmie – mówi główna specjalistka od spraw administracyjnych w firmie. O tym, że praca w administracji wcale nie musi być nudna – przeczytacie poniżej.

Czytaj dalej

Pierwszy strunobeton w praktyce – rozmowa z Pawłem Jabłońskim

Paweł Jabłoński pracuje w Zbych-Pol & Mobet od 2017 roku na stanowisku Starszego Majstra Produkcji Sprężonej. Jego doświadczenie pracy w prefabrykacji sięga jeszcze ubiegłego wieku. Był pierwszym, który po otwarciu nowej hali uczył pracowników produkcji elementów sprężonych, korzystając z doświadczenia zdobytego w poprzednich zakładach prefabrykacji. Zapraszamy do przeczytania wywiadu.

Czytaj dalej