Prefabrykowana, żelbetowa obudowa stacji SN/NN oraz teletechniczna.

Od 2022 roku na polski rynek trafiają nasze stacje kontenerowe, które przeznaczone są do współpracy z sieciami kablowymi lub kablowo-napowietrznymi energetycznymi i teletechnicznymi. Inwestorzy decydują się na użycie ich do zasilania obiektów i przestrzeni takich jak: osiedla mieszkaniowe, tereny rekreacyjne, place budowy, zakłady przemysłowe itp. W naszej ofercie są również prefabrykowane żelbetowe obudowy do stacji elektrycznych wykorzystywane jako stacje transformatorowe, magazyny energii OZE utrzymujące stabilność systemu energetycznego, które mają zastosowanie np. na farmach fotowoltaicznych.

Konstrukcja stacji składa się z trzech niezależnych elementów – piwnicy kablowej/części fundamentowej, bryły głównej oraz płyty dachowej. Wszystkie elementy żelbetowe, wykonywane i wykańczane w zakresie budowlanym są w naszym zakładzie prefabrykacji następnie transportowane do zamawiającego i wyposażane w urządzenia elektryczne. Dostęp do piwnicy zapewniony jest za pomocą włazu umieszczonego w bryle głównej, w części z rozdzielnicami.

Od 2019r. jesteśmy również producentem prefabrykowanych kontenerów teletechnicznych z przeznaczeniem na inne rynki zagraniczne.

To kolejny debiut w produkcji spółki, którego liczba zamówień przekroczyła nasze oczekiwania. Prefabrykowane stacje możemy dostosować do potrzeb oraz wytycznych inwestora, projektując go w ściśle indywidualny sposób.

Stajemy na wysokości zadania tak, by naszym klientom dostarczyć produkty bezpieczne, trwałe i wytrzymałe, zachowując najwyższą jakość oraz ofertę cenową wyróżniającą się na tle konkurencji.